BEST Spotlight vám přináší názory předních PR expertů ze Spojeného království i z České republika. Komentáře, v nichž se promítají jejich bohaté zkušenosti z oboru, provázejí všechny kampaně, které představujeme se s Vámi dělíme o názory předních PR expertů ze Spojeného království a České republiky. Jejich expertíza nás provází všemi kampaněmi, které představujeme.
Zajímá vás, co si nejostřílenější osobnosti světa britské komunikace myslí o českých PR kampaních? 
Chcete vidět, jaký je jejich názor na dění ve Velké Británii?
Pak jste na tom správném místě!

Steve Dunne

Steve Dunne je CEO Digital Drums, přední britské konzultační společnosti v oblasti digitálního PR a marketingové strategie. Steve je jedním z nejuznávanějších trenérů v oblasti PR a marketingu ve Spojeném království a předním expertem na PR v digitální éře.

Francis Ingham

Francis Ingham je ředitel PRCA, největší světové PR asociace, stojí také v čele mezinárodní organizace International Communications Consultancy Organisation (ICCO) zastřešující 41 PR asociací v 70 zemích světa.

Matt Cartmell

Matt Cartmell je zakladatelem a ředitelem společnosti Carta Communications a společníkem PRCA. Dříve působil jako zástupce generálního ředitele PRCA a editor pro magazín PR Week.

Luke Blair

Luke Blair je viceprezidentem Imperial College v Londýně. Řídí zde veškeré komunikační aktivity včetně pubilc affairs, vztahů s médii, digitální komunikace a mezinárodní i interní komunikace. V minulosti zastával klíčové interní i konzultantské pozice v oblasti komunikace pro organizace jako Transport for London, NHS či Design Council.

Kate Hartley

Kate Hartley je partnerkou a spoluzakladatelkou společnosti Polpeo, jež se zabývá simulací krizí na sociálních sítích a pomáhá tak firmám s přípravou na řešení ohrožení reputace v digitálním věku. Je autorkou knihy Communication in a Crisis a členkou výboru PRCA pro digitální řízení, který má za cíl formovat best practices pro sféru digitálního PR.

Colin Brazier

Colin Brazier je moderátorem Sky News, oceněným mimo jiné zlatou medailí od New York TV Awards, cenou Emmy za zpracování tématu evropské migrační krize a BAFTA. Coby uznávaný novinář a moderátor je žádaným mediálním trenérem pro blue-chip společnosti.

Trevor Morris

Trevor Morris je konzultant v oblasti PR, společník PRCA a spoluautor knihy PR Today. V minulosti působil jako CEO Chime Communications Public Relations, největší britské PR skupiny, a jako profesor PR na univerzitě v Richmondu.

Adrian Wheeler

Adrian Wheeler je bývalý předseda GCI Europe a společník PRCA. Je autorem publikací Crisis Communications Management a Writing for the Media. Dnes působí jako nevýkonný člen správní rady pěti konzultačních společností, jako partner Agincourt Communications a jako lektor PR, mediálních tréninků a kouč.

Lionel Zetter

Lionel Zetter je bývalým prezidentem britského Chartered Institute of Public Relations, bývalým předsedou PRCA v oblasti public affairs a výkonným ředitelem konzultační společnosti a vydavatelství Zetter’s Political Services. Za svůj přínos oboru PR byl oceněn organizacemi CIPR, PRCA a Public Affairs News. V současnosti působí rovněž jako viceprezident PublicAffairsAsia, ředitel organizace Enterprise Forum a je jedním ze zakladatelských patronů organizace Conservatives in Communications.